Za upit stanovi kuće vrnjacka Banja pronađeno 116 oglasa

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke Banje

Lipova, Okolina, Vrnjačka Banja

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke banje, naselje Metinske livade - Lipova (2-3 km od centra banje). Vrednost ovog imanja je u predivnom... više

250.000€ (1 329 €/m²)

  • 188m²
  • .sprat

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

62.696€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

62.696€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA LUKSUZNOG STANA U VRNJAČKOJ BANJI – 149m², NOVOGRADNJA

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju luksuzan stan površine 149m² u Vrnjačkoj Banji, na odličnoj lokaciji u blizini Aqua parka "Raj". Stan se nalazi u novogradnji završene... više

275.000€ (1 845 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 3/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

66.470€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prelepa kuća u Vrnjačkoj banji povoljna ponuda

Lipova, Okolina, Vrnjačka Banja

Kuća se nalazi u mirnom delu Vrnjačke banje, idealna ponuda za porodice , koje vole mir ,prirodno okruženje, potpunu bajkovitu idilu u svom... više

138.000€ (394 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaje se porodična kuća u Vrnjačkoj Banji kod Akva parka

Širi centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je prelepa spratna kuća u Vrnjačkoj Banji smeštena kod Akva parka. Ova kuća se prodaje sa svim stvarima i nudi mogućnost priključka... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

85.383€ (2 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 28.64 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

48.688€ (1 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • -1/3 spratova

NA PRODAJU – Porodična kuća / investicija 413m2

Novo Selo, Okolina, Vrnjačka Banja

Na prodaju porodična kuća u mirnom i atraktivnom naselju Novo Selo, u neposrednoj blizini Vrnjačke Banje. Objekat se nalazi na parceli na kojoj... više

180.000€ (435 €/m²)

  • 413m²
  • .sprat