Za upit stanovi kuće vrnjacka Banja pronađeno 116 oglasa

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – odlična lokacija blizu centra

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta... više

174.500€ (2 237 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 47.13 m²

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju prelep stan u mirnom delu Vrnjačke Banje, u centru grada, na samo 100 metara od opštine, Doma zdravlja i Vrnjačkih termi. Stan površine... više

88.000€ (1 872 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan 41 m², Centar Vrnjačke Banje, 2. sprat

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom... više

77.000€ (1 878 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA KUĆE VRNJAČKA BANJA

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju kuća u širem centru Vrnjačke Banje, na odličnoj i traženoj lokaciji koja predstavlja idealnu investiciju za turizam i izdavanje apartmana.... više

220.000€ (1 134 €/m²)

  • 194m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan u centru Vrnjačke Banje, 37 m²

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je funkcionalan i lepo uređen stan u Vrnjačkoj Banji, u samom centru, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini opštine... više

82.000€ (2 216 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan 45, 92 m², Raj, Vrnjačka Banja, 1. sprat

Raj, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog... više

78.100€ (1 735 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja jednosobnog stana u Vrnjačkoj Banji površine 48,62m², u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u prirodnom okruženju, uz savršen balans... više

82.700€ (1 722 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan 40 m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju apartman u Vrnjačkoj Banji, u centru, u blizini autobuske stanice. Ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku, kako... više

90.000€ (2 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan u prizemlju, Vrnjačka Banja, Raj

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade od 4 sprata i ima površinu... više

117.368€ (2 173 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

52.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

MODERNA GASRONJERA U VRNJAČKOJ BANJI

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju moderna garsonjera površine 34,45 m² u Vrnjačkoj Banji, u prirodnom okruženju i na odličnoj lokaciji u blizini centra, policijske... više

58.600€ (1 723 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Garsonjera u centru Vrnjačke Banje

Centar, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom,... više

49.120€ (2 046 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova