Za upit stanovi Beograd pronađeno 1807 oglasa

Čukarica, Žarkovo, Rajka Ružića, 1.5, 38m2, 89000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130334, VPR/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odlican funkcionalan stan.... više

89.000€ (2 342 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Savski venac, Centar, Sarajevska, 3.0, 80m2, 300000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 130393, IV/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

300.000€ (3 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova

Zemun, Novi grad, Kranjska , 2.5, 63m2, 250000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više

250.000€ (3 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Voždovac, Medaković, Braće Srnić, 1.5, 45m2, 151500EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju... više

151.500€ (3 366 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Stari grad, Dorćol, Dubrovačka, 1.5, 31m2, 155000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 130363, VPR/V, klima, lift, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, stambena zgrada. Vise informacija... više

155.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Mišića, 2.0, 45m2, 92000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 130310, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

92.000€ (2 044 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/5 spratova

Palilula, Borča, Mihaila Šolohova, 5.0, 200m2, 300000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjizen stan vrhunskog kvaliteta... više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 200m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Južni bulevar, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130150, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Veoma svetao, dvostrano orijentisan, adaptibilan stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije:... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Vukov Spomenik, Stjepana Ljubise, 2.0, 51m2, 223000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130121, II/IV, lift, terasa, uknjizen, garaza, podrum, ostava. LUX novogradnja, atraktivna lokacija, mogucnost kupovine garaznog... više

223.000€ (4 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Južni bulevar, Gospodara Vučića, 2.0, 68m2, 195000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130199, I/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. **POVOLJNO**Ususkan i tih 2.0 salonac od 68m2, nedaleko od... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 1/2 spratova

Čukarica, Žarkovo, Spasenovićeva, 0.5, 20m2, 52000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130070, V/V, stambena zgrada. Prodaje se garsonjera u centru Zarkova, 20m2. Stan u odlicnom stanju, u procesu uknjizenja. Nalazi... više

52.000€ (2 600 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5/5 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Despotovačka 2. deo, 1.5, 37m2, 75000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 129865, II/II, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, parking, tavan, mogucnost prosirenja, stambena zgrada.... više

75.000€ (2 027 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova