Za upit stanovi Beograd pronađeno 1807 oglasa

Rakovica, Kanarevo brdo, Ivana Mičurina, 2.0, 49m2, 148000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada.... više

148.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 3/4 spratova

Zemun, Altina, Dobanovački put, 2.0, 46m2, 100000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130903, II/III, klima, telefon, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Surčin, Ledine, Milovana Vidaka, 3.0, 48m2, 140000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 4.0, 126m2, 340000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjizenih... više

340.000€ (2 698 €/m²)

  • 4 soba
  • 126m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Gospodara Vučića, 2.0, 41m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130683, VPR/III, klima, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

210.000€ (5 121 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Novi Beograd, Blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 4.0, 95m2, 325000EUR

Blok 37, Beograd

Agencijski ID: 130672, XII/XV, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

325.000€ (3 421 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 12/15 spratova

Zemun, Altina, Ugrinovački put 18 deo, 2.5, 50m2, 98500EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130582, II/II, terasa. Prodaje se stan u mirnom kraju Altine. Stan se nalazi u nizoj zgradi sa 4 stana Kvalitetno odradjeno.... više

98.500€ (1 970 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mačvanska, 3.5, 84m2, 430000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjizen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smesten na jednoj... više

430.000€ (5 119 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3.sprat

Zemun, Novi grad, Kranjska, 2.5, 55m2, 174900EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više

174.900€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 2.5, 72m2, 195000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 130270, VI/VIII, klima, lift, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking. Odlican dvoiposoban stan,... više

195.000€ (2 708 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/8 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Kulina Bana, 1.0, 32m2, 142000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130354, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prostrana suncana dnevna soba, stan je okrenut ka suncu, zgrada... više

142.000€ (4 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/6 spratova

Novi Beograd, Blok 21, Bulevar Mihajla Pupina, 2.5, 77m2, 300000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 130250, V/V. Na prodaju stan na odlicnoj mikro lokaciji. Dvostrano orjentisan. Sastoji se iz: hodnika, kupatila, dve spavace... više

300.000€ (3 896 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova