Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1742 oglasa

STAN CUKARICA ŽARKOVO 138m2 , T , 185000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO - Julino brdo, Siniše Stankovića, UKNJIŽEN dvoetažni stan sa šest spavaćih soba, 2 kupatila i terasom,... više

185.000€ (1 340 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 138m²
  • 3.sprat

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.0, 40m2, 4/5

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića 2.0, 40m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 40m2, smešten... više

124.900€ (3 122 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

4.0, Mirijevo, Koste Nađa, 90m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

4.0, Mirijevo, Koste Nađa, 90m2, 3/3, CG, lođa, klima Odličan dupleks na dobroj lokaciji, stan dvostrano orijentisan, izuzetno svetao, održavan.... više

168.000€ (1 866 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 3/3 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 104m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

4.5, 104m2 (dve terase), 2/4, lift, TA, interfon, internet, ktv, salonac Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, centar - Hilandarska, 36m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 1.5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog... više

218.000€ (6 055 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 3/6 spratova

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

Salonski stan za prodaju centar ID#599476

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Salonski stan za prodaju centar U ulici Strahinjića Bana, u delu između Skadarske i Francuske ulice za prodaju salonski stan uknjižen na 108m2.... više

600.000€ (5 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 1/5 spratova

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 55m2 ID#1637

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nov jednosoban adaptibilan u dvosoban površine 55m2 u prizemlju prizemne porodično stambene zgrade sa tri... više

99.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

3.0 stan u Zemunu, ima i garazno mesto ID#5674

Centar, Zemun, Beograd

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada... više

204.400€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U NOVIJOJ ZGRADI, VOZDOVAC

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U najlepsem i najmirnijem delu Vozdovca nalazi se ova mala oaza zelenila gde je smestena novija zgrada, skladnog arhitektonskog resenja,... više

350.000€ (2 755 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

PALILULA KARABURMA 38m2 , 6 , 110000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodajemo 1.5 stan u ul.Mirijevski bulevar. Stan je uknjižen na 38m2 korisne i 44m2 građevinske površine. Stan je delimično renoviran, zamenjena... više

110.000€ (2 894 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

84.780€ (1 884 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1.sprat