Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1218 oglasa

Dvoiposoban stan u izgradnji 64, 61 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 103.053 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 64,61 m² na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

103.053€ (1 610 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

118.180€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Sokobanja stan 26.4kvm - polunamesten - park Borići

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu... više

42.000€ (1 615 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi... više

77.930€ (1 998 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stan, Apartman, Soko Banja

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako... više

84.000€ (1 312 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 4.5 povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog... više

163.656€ (1 818 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

NOVI SAD, 97400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 5089515 - Jednoiposoban stan na Telepu. Poseduje spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Terasa i lepo uredjeno... više

97.400€ (2 265 €/m²)

  • Garsonjera
  • 43m²

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102631 CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta,... više

190.000€ (2 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 9/10 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 122000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102416 CENA 134.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN dvoiposoban stan na Novom Naselju-Bistrica,... više

122.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova