Za upit stanova Beograd vlasnik stanova pronađeno 1823 oglasa

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 44.40m², PR, Obrenovac (CENTAR) - 88.800€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.800€ (2 018 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 3.0, 61m2, 82500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

82.500€ (1 352 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/2 spratova

STARI GRAD CENTAR 73m2 , 399000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! NAMESTEN! Centar, Cika Ljubina, 3.0, 73 m2, IV od IV sprata, toplotne pumpe, tel, lift,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 2.0, 59m2, 215000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prodaje se potpuno opremljen, dvosoban stan na četvrtom spratu, u zgradi kvalitetne, novije gradnje, u ulici Dimitrija Tucovića. Sastoji se... više

215.000€ (3 644 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 4/8 spratova

Palilula, Borča, Milana Toplice, 3.0, 66m2, 119900 EUR

Borča, Beograd

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski... više

119.900€ (1 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 57m2, 220760 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

220.760€ (3 872 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 60m2, 420000EUR

Blok 65, Beograd

Agencijski ID: 120214, XIV/XXX, klima, lift, telefon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

420.000€ (7 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 14/30 spratova

Vračar, Beograđanka, Svetozara Markovića, 4.0, 84m2, 475000EUR

Beograđanka, Beograd

Agencijski ID: 130490, II/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan cetvorosoban... više

475.000€ (5 654 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

+VOŽDOVAC VN 2191

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više

156.400€ (4 010 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana, 53m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2.5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan... više

250.000€ (4 716 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 5/12 spratova

Vukov spomenik, nov stan 109m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Stan 109m2 sa terasom, prvoklasnog kvaliteta gradnje, odlična pozicija, centar grada. Neposredna blizina Vukovog spomenika, ulaz sa video nadzorom,... više

416.380€ (3 820 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 4/6 spratova