Za upit stanova Beograd vlasnik stanova pronađeno 1823 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130558, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji,... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3.sprat

Vračar, Crveni krst, , 3.0, 83m2, 399000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan povrsine... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, 4.0, 176m2, 730000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Deluxe, izuzetno kvalitetno uređen stan, renoviran od poda da plafona, opremljen izuzetnim nameštajem iz uvoza, veoma komforan, a čine ga prostrani... više

730.000€ (4 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 176m²
  • 7/7 spratova

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina, 39m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i... više

138.500€ (3 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka, 66m2

Boleč, Grocka, Beograd

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji,... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • vp/4 spratova

Surčin, Ledine, Milovana Vidaka, 3.0, 48m2, 140000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 25m2, 46250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130550, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

46.250€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

Zelena avenija, novogradnja sa garažom ID#1539

Zelena avenija, Zemun, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Tošin Bunar, u kraju poznatom kao "Zelena avenija" na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje 3.0 soban stan od 70m2, na... više

319.888€ (4 569 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 47m2, 181685 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

181.685€ (3 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Slavujev venac - Koste Taušanovića 61m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

2.0, 61m2(terasa), 1/3, TA, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 168m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna... više

556.940€ (3 315 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 168m²
  • 8/8 spratova