Za upit stan pronađeno 4993 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Izuzetno retko u ponudi. Komplet adaptiran salonac u predivnoj zgradi, nadomak muzeja I Dunavskog parka Agencijska oznaka stana 1100976. CENA... više

450.000€ (3 435 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101008- Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 321300€

Centar, Novi Sad

Nekretnina koju je nepotrebno opisivati, što će te I po slikama zaključitit a pogotovo kad nekretninu vidite uživo. Adaptirana sa velikim ulaganjem,... više

321.300€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Jednoiposoban , kod betanije , bez ulaganja .Agencijska oznaka 1100432... CENA 120. 000 eur + 3% provizije... Prodaje se prelep , manji jednoiposoban... više

120.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099791 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 2/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

Oglasava se prodaja stana u blizini Novosadskog sajma. Agencijska oznaka 1098272. CENA: 240 000 e + 3 % agencijske provizije. Stan je kompletno... više

240.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 1/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098346 -CENA stana 121500 3 % agencijske provizije. Dvosoban stan blizu Futoške pijace. Namesten . Poseduje dnevni boravak... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/6 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 290000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1097931 CENA 290.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251500€

Centar, Novi Sad

Idealna ponuda, komplet nov, skockan stan bez potrebe za bilo kojim majstorem (nova zgrada) a na redovnoj etaži na Novoj Detelinari+++Agencijska... više

251.500€ (1 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Grbavica, Novi Sad

Uknjizen troiposoban stan na Grbavici, kuhinja odvojena sa prirodnom ventilacijom, trpezarija posebno, dva mokra cvora, dvostroano orjentisan,... više

300.000€ (3 225 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 1/6 spratova

Odličan trosoban stan u kući 97m2, prvi sprat, Palilula, blizu škole Kole Ra

Tutinović podrum, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj... više

123.600€ (1 274 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 1/3 spratova