Za upit stan pronađeno 4993 oglasa

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 66 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

165.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102188 CENA 200.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN trosoban stan u neposrednoj blizini O.Š."Ivo... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 255000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101952, cena nekretnine je255.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 88 m2, trosoban, treći sprat. Salonski... više

255.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 90000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1101505. CENA stana 90 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 28m² na odličnoj... više

90.000€ (3 214 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 6/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 69000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101712 CENA 70,000e +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari, u neposrednoj blizini O.Š."Ivan Gundulić".... više

69.000€ (2 379 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 201600€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101212 CENA 201.600 SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%, I. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi... više

201.600€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 432000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101380, cena nekretnine je 432.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar (Spens), 144 m2, šestosoban, šesti... više

432.000€ (3 000 €/m²)

  • 6 soba
  • 144m²
  • 6/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 400000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100980 Cena stana 400.000eu +3% agencijske provizije. Na prodaju kompletno namešten, uknjižen dupleks sa garažom. Stan... više

400.000€ (2 424 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 165m²
  • 2/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Izuzetno retko u ponudi. Komplet adaptiran salonac u predivnoj zgradi, nadomak muzeja I Dunavskog parka Agencijska oznaka stana 1100976. CENA... više

450.000€ (3 435 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101008- Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 321300€

Centar, Novi Sad

Nekretnina koju je nepotrebno opisivati, što će te I po slikama zaključitit a pogotovo kad nekretninu vidite uživo. Adaptirana sa velikim ulaganjem,... više

321.300€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova