Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 40m2, 74000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2. Useljiv jun ove godine. 2 spavace sobe 8,72 m2 i... više

74.000€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²

Na prodaju dvosoban stan 57 m² – Mala Vaga, Kragujevac-Moguća kupovina pute

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m² u porodičnoj kući, u mirnom i lepo uređenom naselju Mala Vaga u Kragujevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102445 - Cena 120 000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan na Telepu, uz Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se sastoji... više

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/5 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, BELVIL, NOVI BEOGRAD

Belvil, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo lux trosoban stan u Belville kompleksu, jednoj od najprestiznijih lokacija na Novom Beogradu. Ovi stanovi su dizajnirani s ciljem... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

Investicija koja se ne propušta – jednosoban stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Širi centar, Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

63.850€ (1 773 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

95.360€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Širi centar, Jagodina

59.600€ (1 490 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 1/7 spratova

Širi centar, Jagodina

119.200€ (1 490 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 6/7 spratova

Jednoiposoban stan na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura:... više

84.531€ (1 921 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova