Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Trosoban stan VETERNIK, 150000€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099929 - Cena je 150 000 eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan u Veterniku. Sastoji se iz prostranog dnevnog... više

150.000€ (1 724 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stanovi u izgradnji - GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 3/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/7 spratova

Prodaje se nov dvoiposoban stan 70m2 u naselju Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Prodaje se nov dvoiposoban stan površine 70 m² u naselju Erdoglija. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade izgrađene 2024. godine, koju... više

145.000€ (2 071 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • vp/6 spratova

NOVOGRADNJA! Jednosoban stan 40m2, IV sprat, Čajetina, Zlatibor - 68.000e

Centar, Zlatibor

Na prodaju stan površine 40 m², koji se nalazi na IV spratu zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Zlatibora. Sastoji... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 50m2, 116254e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji u novom projektu kompleksa koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

116.254€ (2 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

SAVSKI VENAC AUTOKOMANDA 71m2 , 2T , 265000e

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima,... više

265.000€ (3 732 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

Penthaus sa tri spavaće sobe i dva kupatila - Kragujevac, Aerodrom, 83,78 m2 p

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 83,78 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

172.816€ (2 082 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 4/3 spratova