Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Novi Sad, Kej - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001009

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan dvoiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih lokacija... više

270.380€ (3 605 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen četvorosoban stan ID#1000640

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

339.900€ (3 365 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Adamovicevo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001104

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Laze Nančića. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan nedaleko od Bulevara Evrope, Cara Dušana, Kliničkog... više

194.670€ (4 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Detelinara - Nov dvoiposoban stan ID#1001176

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan pozicioniran na lokaciji koja je postala jedna... više

203.100€ (3 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

NOVI SAD, 97850€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 5087078 Prodaje se uknjižen stan u kući u centru grada. Lepa salonska kuća, dvoiposoban stana sa tri prozora do ulice. Stan... više

97.850€ (1 716 €/m²)

  • Garsonjera
  • 57m²

Trosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102458- CENA 170.000 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA - Uknjižen trosoban stan u blizini Železničke stanice. Stan je u izvornom... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 7/8 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102232. CENA stana 143.0000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. Predivan pogled koji se pruža na dvorište.. Blizina... više

143.000€ (2 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 9/11 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102251 - CENA 160000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban stan na odličnoj lokaciji blizu Bulevara i Futoške... više

160.000€ (3 018 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 53m²
  • 7/9 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185000€

Novo Naselje - Savina, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101641 - CENA je 188 500e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Savini, na Novom Naselju. Stan se... više

185.000€ (2 534 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 500990€

Centar, Novi Sad

Centar , retka prilika! Veliki stan u centru, pogled na Tvrđavu, privatni parking +++ Agencijska oznaka stana 1100118, Novi Sad, Centar.Jedini... više

500.990€ (3 295 €/m²)

  • 4 soba
  • 152m²
  • 2/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 393880€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100586 CENA 393.880e + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

393.880€ (4 580 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1/11 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 132870€

Nova Detelinara, Novi Sad

Stan na izuzetnoj lokaciji koji vam nudi savršenu ravnotežu između praktičnosti i udobnosti. Agencijska oznaka 1096981, Novi Sad, Nova Detelinara,... više

132.870€ (2 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova