Za upit stan Novi Sad pronađeno 1699 oglasa

Petosoban stan NOVI SAD, 484100€

Centar, Novi Sad

U strogom centru Novog Sada nadomak pešačke zone prodaje se luksuzan dupleks koji je uknjižen kao poslovni prostor... Može se koristiti kao... više

484.100€ (2 241 €/m²)

  • 5 soba
  • 216m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Bulevar, Novi Sad

****Bulevar , troiposoban , uknjižen .Agencijska oznaka 1100617 . CENA 190000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se duplex stan u blizini... više

200.000€ (2 564 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 460000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1098712 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju četvorosoban stan koji je trenutno u funkciji poslovnog... više

460.000€ (5 411 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 149350€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095519 Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

149.350€ (2 164 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/5 spratova

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZI

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više

188.700€ (1 965 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Izdavanje stanova Novi Sad, Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten

Liman 3, Novi Sad

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu... više

168.000€ (3 230 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/8 spratova

Jednoiposoban stan 39m2, novogradnja, kompletno opremljen, uknjižen 1/1

Telep, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj... više

124.115€ (3 182 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu - fantastičan trosoban stan 71m2, 2 kupatila, 2 t

Salajka, Novi Sad

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan... više

164.800€ (2 321 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Prodaje se jednoiposoban stan na Novom Naselju, 43m2, uknjižen

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako... više

119.995€ (2 790 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

114.125€ (2 153 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Trosoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 2. sprat

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se jedinstven, dizajnerski osmišljen trosoban stan od 65 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u okviru Sajam... više

234.600€ (3 609 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Oglas

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, nov i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47 m2, smešten u ulici Stražilovska, u... više

250.000€ (5 319 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova