Za upit stan Novi Sad pronađeno 1699 oglasa

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

118.034€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen trosoban stan ID#1001046

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten trosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih... više

182.000€ (3 192 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 135000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102244 CENA 135000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan se sastoji... više

135.000€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/9 spratova

Dvosoban stan PETROVARADIN, 125000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102334... UKNJIŽEN komforan dvosoban stan u Bloku 8 za potpuno renoviranje... Kvalitetna starija zgrada sa liftom. Stan... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 191700€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101765, cena nekretnine je 191700e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 71 m2, trosoban, prvi sprat. Trosobna... više

191.700€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 484100€

Centar, Novi Sad

U strogom centru Novog Sada nadomak pešačke zone prodaje se luksuzan dupleks koji je uknjižen kao poslovni prostor... Može se koristiti kao... više

484.100€ (2 241 €/m²)

  • 5 soba
  • 216m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Bulevar, Novi Sad

****Bulevar , troiposoban , uknjižen .Agencijska oznaka 1100617 . CENA 190000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se duplex stan u blizini... više

200.000€ (2 564 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 460000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1098712 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju četvorosoban stan koji je trenutno u funkciji poslovnog... više

460.000€ (5 411 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 149350€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095519 Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

149.350€ (2 164 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/5 spratova

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZI

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više

188.700€ (1 965 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Izdavanje stanova Novi Sad, Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten

Liman 3, Novi Sad

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu... više

168.000€ (3 230 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/8 spratova

Jednoiposoban stan 39m2, novogradnja, kompletno opremljen, uknjižen 1/1

Telep, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj... više

124.115€ (3 182 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova