Za upit stan Novi Sad pronađeno 1699 oglasa

Prodaja četvorosobnog stana - Grbavica - 116m2

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se četvorosoban stan u Novom Sadu, naselje Grbavica, površine 116 m². Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom.... više

331.296€ (2 856 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

69.611€ (3 314 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • Prizemlje

Prodaje se luksuzan stan na Salajci - 103m2

Salajka, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i nikad useljavan troiposoban stan na Salajci, smešten u novoj zgradi na svega oko 10 minuta peške... više

244.800€ (2 376 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Prodaja dvosobnog renoviranog stana u blizini Železničke stanice - 47m2

Grbavica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – kompletno renoviran dvosoban stan 47m2 na izuzetno traženoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Ako... više

117.300€ (2 495 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 4.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

510.554€ (3 381 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 151m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan 29m², odlična lokacija

Podbara, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 29m² u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji, u blizini strogog centra grada. Nalazi se na drugom ispratu... više

72.100€ (2 486 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju trosoban stan u kući odlična i mirna lokacija u blizini svih potre

Petrovaradin, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u kući u Petrovaradinu, Stari Majur, odlična i mirna lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja. U pitanju je trosoban... više

150.380€ (1 903 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • .sprat

Prodaja jednoiposobnog stana 41 m² – Rotkvarija, Novi Sad – visoko prizeml

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Rotkvarija, ukupne površine 41 m², smeštenog na visokom... više

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – 2, 5-SOBAN PORODIČNI STAN 59m² – NOVO NASELJE,

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad.... više

149.940€ (2 541 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Prodaje se stan u Petra Drapsina centar

Stari Grad, Novi Sad

Opis oglasa U ponudi je potpuno renoviran salonac u centru Novog Sada, idealan kako za život, tako i za izdavanje stanova Novi Sad. Stan se... više

180.250€ (3 055 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

Prodaje se četvorosoban stan u kući, Veternik - 90m2

Veternik, Novi Sad

Prodaje se četvorosoban sran u kući, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom... više

127.500€ (1 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 1.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

232.060€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova