Za upit stan Novi Sad pronađeno 1699 oglasa

Prodaja jednoiposobnog stana Novi Sad – Telep 36m2 | Novogradnja, etažno gre

Telep, Novi Sad

Struktura: Jednoiposoban stan 36m2 Lokacija: Telep, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: I sprat Grejanje: Etažno grejanje na gas Orijentacija:... više

103.000€ (2 861 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman 2, Bulevar oslobođenja, 2.5, 59m2, 167000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda.... više

167.000€ (2 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 8/10 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 106578. Cena stana je 155.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u novijoj, lepoj zgradi na Novoj Detelinari. Objekat... više

155.000€ (3 039 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 88500€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti... više

88.500€ (1 923 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 189000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

LUX, NOVO, UKNJIŽEN, OPRMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1065205. Prodaje se lux , moderan stan na Adamovićevom naselju. Stan je moderan u novoj... više

189.000€ (4 395 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 5/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 274500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101112. CENA 274500e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju veoma prostran i komforan stan sa odličnim rasporedom, idealan... više

274.500€ (3 050 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 4/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Na prodaju nov, moderno uređen stan 45m2 – odmah useljiv! CENA 129,000 + agencijska provizija od 3% Agencijska oznaka stana 1100623, Novi... više

129.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 140700€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099574 CENA 140.700e +3% agencijska provizija. Na prodaju trosoban duplex na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Bulevara... više

140.700€ (2 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 137900€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

BULEVAR EVROPE , USELJIVBRZO , DOBRA CENA . Cena stana 139,900 + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1099461. Prodaje se odličan stan... više

137.900€ (2 121 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 323900€

Telep, Novi Sad

Oglašavamo prodaju stana u urbanoj vilii, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, CENA 323900+ PDV + agencijska provizija... više

323.900€ (2 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju komforan dvosoban stan - Adamovićevo naselje, 57m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Adamovićevo, površine 57 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i odmah je useljiv.... više

139.536€ (2 448 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje

Prodaja četvorosobnog stana - Grbavica - 116m2

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se četvorosoban stan u Novom Sadu, naselje Grbavica, površine 116 m². Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom.... više

331.296€ (2 856 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova