Za upit stan Novi Sad pronađeno 1699 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN STAN 43m2, NOVOGRADNJA, NAMEŠTEN, TERA

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 43 m2, smešten u novijoj zgradi na mirnoj i... više

137.700€ (3 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan 55 m², Novi Sad, Železnička stanica, 10/11 sprat

Železnička stanica (NS), Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan od 55m2 u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, u delu grada Železnička stanica, Novi Sad. Stan se nalazi na 10. spratu... više

145.860€ (2 652 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/11 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA TROSOBNOG STANA – LIMAN 1, NOVI SAD, 78m2, NAMEŠTEN

Liman 1, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • vp.sprat

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Prodaje se trosoban stan na Novom Naselju - 62m2

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju trosoban stan površine 60 m² na traženoj lokaciji Novo Naselje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

147.900€ (2 385 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

96.305€ (1 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična loka

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura:... više

94.860€ (2 710 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 4.sprat

Prodaja četvorosobnog stana Novi Sad – Delux novogradnja 101m2 zakupac, odli

Salajka, Novi Sad

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten... više

339.000€ (3 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2.sprat

Adice, Novi Sad

153.736€ (1 708 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Prodaje se jednosoban stan na Beogradskom Keju - Podbara 38m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja kompletno nameštenog jednoiposobnog stana površine 38m2 na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini Beogradskog keja u... više

136.170€ (3 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

104.945€ (2 332 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova