Za upit stan Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Centar - Nov dvosoban stan ID#1000989

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan dvosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

151.410€ (3 090 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Kej - Uknjižen troiposoban stan ID#1001012

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan troiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

306.400€ (3 604 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001080

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda i biro-a. Ovaj... više

170.980€ (2 671 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 12.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001081

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor... više

144.610€ (2 728 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Kej - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001119

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno renoviran jednoiposoban stan koji se nalazi na jednoj... više

145.230€ (3 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Sad, Avijatičarsko naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001183

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Avijatičarsko naselje. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih... više

191.480€ (3 191 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 2.0, 36m2, 127700EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking. CARA DUSANA, 36 m2, namesten, uknjizen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA.... više

127.700€ (3 547 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 2.0, 49m2, 147000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici.... više

147.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 7.sprat

JEDNOIPOSOBAN STAN 28m², VPR– TELEP / ADICE - 80.000€

Telep, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan 28m², na granici Telepa i Adica. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.... više

80.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan 39.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 86.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

86.680€ (2 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Povoljna trosobna nekretnina. Agencijska oznaka stana 1102361. Cena stana 135.000eu + 3% agencijske provizije. Stan je uknjižen na 51 m2, ali... više

135.000€ (2 454 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133500€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102395, cena nekretnine je 133.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Podbara, 38 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

133.500€ (3 513 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2/5 spratova