Za upit stan Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 128000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102102 - CENA 128000 e + 3 % agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan na Podbari bliu Almaške crkve i centra. Poseduje... više

128.000€ (2 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101361 - CENA stana 120.000 + 3% agencijske provizije. SA PARKING MESTOM. Uknjižen jednoiposoban lepo održavan stan u odličnoj... više

120.000€ (3 076 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101186, CENA 215.000 eura + 3 % agencijske provizije, Kej / Centar, 86 m2, trosoban, sedmi sprat ( ne i poslednji). Prava... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 7/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Podbara, Novi Sad

KEJ, TROSOBAN UKNJIŽEN I NAMEŠTEN STAN. Agencijska oznaka 1101183. CENA STANA JE 190000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Stan je nalazi u blizini... više

190.000€ (3 015 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • Prizemlje/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101345 - CENA je 266 990e, plus agencijska provizija od 3%.. Uknjižen četvorosoban svetao stan na divnoj lokaciji Starog... više

300.000€ (2 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100904 CENA 180000 + provizija 3%. Oglašavamo na prodaju komforan, četvorosoban stan, u izvornom stanju, na Bulevaru Oslobođenja.... više

180.000€ (2 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Centar, Novi Sad

Centar, nov, kompletno opremljen stan , izuzetan! +++ Agencijska oznaka stana 1099249, Novi sad, Centar. Stan je na prvom spratu odlične nove... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1098575, cena stana je 130.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Podbara, 48 m2, dvosoban, prvi sprat. Lokacija stana... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 321300€

Centar, Novi Sad

Nekretnina koju je nepotrebno opisivati, što će te I po slikama zaključitit a pogotovo kad nekretninu vidite uživo. Adaptirana sa velikim ulaganjem,... više

321.300€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 113300€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095662 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjien lepo uredjen jednosoban stan u centru blizu Riblje... više

113.300€ (2 832 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 197200€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1072712 - Cena je 197 200e + agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan u kući sa tri stana u Petrovardinu. Objekat... više

197.200€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000954

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Cvećarska. Odličan, uknjižen dvoiposoban stan na Bulevaru Evrope. Ovaj komforan stambeni prostor čine prostran dnevni... više

180.250€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 3/5 spratova