Za upit stan Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 176000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102355. Cena stana 176.000 + 3% agencijske provizije. Liman IV Oglašavamo prodaju odlično pozicioniranog trosobnog... više

176.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133950€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102549, cena nekretnine je 133.950E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Cara Dusana, 47 m2, dvosoban, treći sprat.... više

133.950€ (2 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102447 – Cena 160.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u Adicama. Stan se nalazi na... više

155.000€ (1 987 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102537 - Cena 115.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se funkcionalan stan na Detelinari, površine 52m2. Nekretnina je... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 234500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat.  Prodaje... više

234.500€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101868 - CENA je 140 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan, dupleks u Centru. Stan se sastoji dole... više

140.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 71000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100925 - Cena stana 71,000+ 3% agencijske provizije. Prodaje se nameštena garsonjera na Podbari , na atraktivnoj i mirnoj... više

71.000€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 66000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100161. CENA 66000 +3% agencijska provizija. Na prodaju komforan jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, površine 31... više

66.000€ (2 129 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/2 spratova

Troiposoban stan PETROVARADIN, 135000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1099621. Cena 135.000e + 3% agencijske provizije. Predstavljamo uklnjižen troiposoban stan u Petrovaradinu. Velika trpezarija... više

135.000€ (1 753 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 6/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 164800€

Nova Detelinara, Novi Sad

DVOSOBAN STAN , NOVA DETELINARA+++Agencijska oznaka 1062986. Prodaje se prostran dvosoban stan u Rumenačkoj ulici. Stan je bez ulaganja . Stan... više

164.800€ (2 288 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 184000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099912 CENA 184.000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban dupleks na drugom spratu manjeg stambenog objekta, bez lifta.... više

184.000€ (2 090 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan PETROVARADIN, 128000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100099. CENA 128.000e + agencijska provizija od 3%. Interesantan stan, odlična pozicija u Petrovaradinu, očuvana zgrada.... više

128.000€ (2 031 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/6 spratova