Za upit stan Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 3.0, 70m2, 158400EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna... više

158.400€ (2 262 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše, 5.0, 98m2, 275000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjizen. PORODICAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlicna gradnja, parket,... više

275.000€ (2 806 €/m²)

  • 5 soba
  • 98m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar, Narodnog fronta, 3.0, 105m2, 435000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131856, II/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se komplet namesten stan od 105m2 sa parking mestom za dva... više

435.000€ (4 142 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Rotkvarija, Save Kovačevića, 1.5, 40m2, 105000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne... više

105.000€ (2 625 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Salajka, Kisačka, 0.5, 21m2, 55000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127457, I/, uknjizen. Na prodaju uknjizena garsonjera od 21m2 u Kisackoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvoristu. Odlicna... više

55.000€ (2 619 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobođenja, 2.0, 60m2, 172000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 105000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102557, cena nekretnine je 105.000e SA PDV OM+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 29 m2, garsonjera, visoko... više

105.000€ (3 620 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 102000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102550 CENA 102.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN jednosoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

102.000€ (3 400 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102514 CENA 120.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se uknjižen klasičan dvosoban stan, sa izdvojenom kuhinjom na Bulevaru... više

120.000€ (2 307 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102445 - Cena 120 000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan na Telepu, uz Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se sastoji... više

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 154000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101999, cena nekretnine je 167.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Novo Naselje / Šarengrad, 55m2, dvoiposoban,... više

154.000€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 310000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici.... više

310.000€ (3 131 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 4/6 spratova