Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1374 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 430000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100529 CENA 430.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse... više

430.000€ (3 524 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 7/8 spratova

NOVI SAD, 352000€

Telep, Novi Sad

Penthouse , 208m2 , petosoban, sa divnom krovnom terasom ! Odlična prilika po dobroj ceni-352000 SA PDV-om + agencijska provizija 3%! Agencijska... više

352.000€ (1 692 €/m²)

  • 6.5 soba
  • 208m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 319300€

Centar, Novi Sad

Cena sa PDV-om, troiposoban stan u izgradnji u centru grada, nadomak pešačke zone. Useljenje se planira za kraj 2020. godine. Drugi sprat, terasa,... više

319.300€ (2 617 €/m²)

  • 5 soba
  • 122m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1089341 - CENA 198000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom... više

198.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 401700€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka 1083542. UKNJIŽEN četvorosoban SALONSKI stan u centru grada - stari grad u blizini veća i keja. U pitanju je nova gradnja... više

401.700€ (3 043 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja, Palilula, Podno-etažno grejanje, Parking, PDV

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na Paliluli, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“ i kompleksa „Novi Niš”. Stan je projektovane površine... više

65.200€ (1 715 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 34.02m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

68.040€ (2 001 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 32.9m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

65.800€ (2 056 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/3 spratova

3.0 Bulevar Nemanjića, Dom Zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta... više

169.000€ (1 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • Prizemlje

Stan-duplex 95m2 sa garažom 13m2, Cvijićeva

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u širem centru, u blizini Doma zdravlja. Uknjižena povšina stana je prvi nivo, prizemlje. 44,78m2 i njega čine veliki dnevni... više

260.000€ (2 736 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • Prizemlje/5 spratova