Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1437 oglasa

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Ekskluzivna ponuda stana, Palilula, III sprat, 216 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem... više

432.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja sa pogledom na Nišavu, 54,5 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

133.525€ (2 472 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Stan u centru Sokobanje, 31 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

65.000€ (2 096 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 2/2 spratova

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Voždovac, Bulevar oslobodjenja, Bulevar oslobođenja , 3.0, 108m2, 299000 EUR

Bulevar Oslobodjenja, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma... više

299.000€ (2 768 €/m²)

  • 3 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Lion, Dimitrija Tucovića, 3.0, 58m2, 185000 EUR

Lion, Beograd

Autentičan svetao, trostrano orijentisan dupleks na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola, vrtića, bolnice... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/3 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Nedeljka Gvozdenovića, 2.0, 59m2, 175000 EUR

Bežanijska Kosa 3, Beograd

Na prodaju dvosoban stan za kompletno renoviranje, bez terase, korisne površine 59 m2, na početku ulice Nedeljka Gvozdenovića, u uredno održavanoj... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 5/5 spratova

Zemun, Karadjordjev trg, Glavna, 4.0, 143m2, 289000 EUR

Karadjordjev Trg, Beograd

Stan na odličnoj lokaciji u Zemunu, u blizini super marketa, škola, vrtića i više autobuskih stajališta. Stan je dupleks. Ima tri spavaće sobe... više

289.000€ (2 020 €/m²)

  • 4 soba
  • 143m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Dušanovac, Tomazeova, 5.0, 164m2, 290000 EUR

Dušanovac, Beograd

Prodajemo petosoban dupleks stan od 164m2 u neposrednoj blizini Dušanovca, administratinog i trgovačkog centra Opštine Voždovac. Stan se nalazi... više

290.000€ (1 768 €/m²)

  • 5 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Crveni krst, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Na vrhunskoj lokaciji, eksluzivan stan na prvom spratu od četiri, u urednoj i dobro održavanoj zgradi. Dvostrano orjentisan, zuzetno svetao... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

RAKOVICA PETLOVO BRDO 115m2 , T , 208000e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2.sprat