Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1301 oglasa

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.43m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.774€ (1 819 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju lokal u Parku sv.Save

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Parku sv.Save, površine 46m2. Lokal poseduje mokri čvor i galeriju. Na podu su pločice i laminat. Portal je stakleni sa dve... više

260.000€ (5 652 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

Kuća 104m2 na 294m2 placa, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlično pozicionirana kuća u Donjem Vlasu, 104m2, na 294m2 placa. Kuća je pored asfaltnog puta, čvrste, kvalitetne gradnje i sastoji... više

49.000€ (471 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

119.675€ (2 137 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/10 spratova

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Kuca, naselje, Ratko Jovic

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Spratna kuća, Gornji Komren, 170 m2, 454 m2 placa

Gornji komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji... više

102.000€ (600 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Na prodaju porodična kuća 300m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi... više

217.000€ (723 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Odličan lokal, kompletno opremljen, izdat, 156m2, centar, top ponuda

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u centru, u Dušanovom Bazaru. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti, predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije,... više

180.000€ (1 153 €/m²)

  • 156m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac u Donjem Vlasu, 659 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 659m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

8.000€ (12 €/m²)

  • 659m²

Porodična kuća kod Apelacionog suda 312m2

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2,... više

309.000€ (990 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje

Plac, poljoprivredno zemljište, Matejevački put, 3419 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 3419m2, pravougaonog oblika,vodi se kao poljoprivredno zemljište, 200 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena... više

34.000€ (9 €/m²)

  • 3419m²