Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1301 oglasa

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

130.913€ (2 380 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

120.124€ (2 402 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Stan 81m2 na Trošarini u vojnim zgradama

Trošarina, Palilula, Niš

Prodaje se troiposoban stan 81m2 u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti. Nalazi se... više

145.000€ (1 790 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

2.5, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak... više

105.000€ (1 693 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola ,... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

57.200€ (1 787 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/4 spratova

Nov, dvosoban stan 57m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu,... više

104.000€ (1 824 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravl...

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/5 spratova

Parcela-poljoprivredno zemljište, Knez selo

Knez selo, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište sa izlazom na sporedni put. Uknjižena, privatna svojina 1/1.Ovo je deo naše ponude, za sve ostale... više

9.100€ (7 €/m²)

  • 1298m²

Parcela-poljoprivredno zemljište, Knez selo

Knez selo, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište, vinograd sa izlazom na sporedni put.Uknjižena, privatna svojina 1/1. Ovo je deo naše ponude, za... više

15.000€ (7 €/m²)

  • 1978m²

Plac, Trupale, 5830m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene... više

87.500€ (15 €/m²)

  • 5830m²

Ekskluzivna novogradnja u centru 62.41m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 62,41m2. Nalazi se na prvom spratu,... više

178.500€ (2 879 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova