Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1301 oglasa

Plac, poljoprivredno zemljište, Matejevački put, 3419 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 3419m2, pravougaonog oblika,vodi se kao poljoprivredno zemljište, 200 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena... više

34.000€ (9 €/m²)

  • 3419m²

Mramor, veoma povoljno, plac, 4896 m2

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm”. Plac se nalazi na oko 350 metara od glavnog puta Niš- Prokuplje. Plac... više

14.700€ (3 €/m²)

  • 4896m²

Gradsko gradjevinsko zemljište, 944m2, Podvinik

Podvinik, Pantelej, Niš

Na prodaju deo parcele, gradsko gradjevinsko zemljište površine 944m2, na odličnoj lokaciji za gradnju porodične kuće ili vikendice. Plac je... više

30.000€ (31 €/m²)

  • 944m²

Plac, Belotinac, 2500m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac, pravougaonog oblika u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu,... više

21.600€ (8 €/m²)

  • 2500m²

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 64,32 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

119.640€ (1 869 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/2 spratova

Parcela 51,8ari, Malča, na putu za Knez Selo

Malča, Pantelej, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na lokalnom putu Malča- Knez Selo. Obradivo je zemljište, u ponudi su dve parcele, koje su međusobno odvojene... više

33.000€ (6 €/m²)

  • 5179m²

Poslovni prostor, 135 m2, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 135m2, u stambeno-poslovnom objektu PO+P+3 i PO+P+6 u neposrednoj blizini Čaira. Lokacija je idealna za sve vrste... više

286.000€ (2 118 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje

Izuzetna porodična vila na Mramorskom brdu - 500 m²

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena... više

186.000€ (372 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Plac, Trupale, 2665m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 2665m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene... više

54.000€ (20 €/m²)

  • 2665m²

Plac, Trupale, 1529m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište... više

23.000€ (15 €/m²)

  • 1529m²

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 7

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

185.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/4 spratova

Vikendica, Gabrovački put, 23m2.

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Gabrovačkom putu u neposrednoj blizini ugostiteljskog objekta „Bolji život“. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom.... više

48.000€ (2 086 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje