Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Kuća sa placem Gornje Međurovo

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća novije gradnje u Gornjem Međurovu. Kuća se nalazi na placu od 24 ara. Idealna investicija za one koji žele da pobegnu od gradske... više

162.000€ (595 €/m²)

  • 272m²
  • Prizemlje

Novogradnja 2.5, 59 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 59 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

112.100€ (1 900 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/4 spratova

3.0, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju veliki trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Durlanske pijace,... više

144.200€ (1 567 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan 64m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan 64m2, trenutno u funkciji dvoiposobnog stana u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu starogradnje,... više

114.500€ (1 789 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/5 spratova

Lokal, podzemni prolaz, 21m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski lokal u novom podzemnom prolazu, na odličnoj lokaciji. Lokal trenutno nije izdat zbog prodaje ali je u funkciji, ne... više

28.000€ (1 333 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

Garaža, 11m2, Dom zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade.... više

23.000€ (2 090 €/m²)

  • 11m²
  • Prizemlje

14ha u komadu, Lalinac, Niš

Lalinac, Palilula, Niš

14 HA U KOMADU - LALINAC - DIREKTNO UZ JUŽNU MORAVU - INVESTICIONI POTENCIJAL Na prodaju 14 hektara poljoprivrednog zemljišta u jednom komadu,... više

400.000€ (2 €/m²)

  • 137000m²

2.5, Centar, Kej

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom... više

113.500€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 7/7 spratova

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Jure, 4168 m2

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Jure i Šinvona. Plac se... više

215.000€ (51 €/m²)

  • 4168m²

Kuća Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

80.000€ (727 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje