Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Plac, 470m2, Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u naselju Branko Bjegović u neposrednoj blizini škole i vrtića. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište,... više

50.000€ (106 €/m²)

  • 470m²

Porodična kuća u Duvaništu prizemlje dva sprata i potrkovlje

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se porodična kuća na odličnoj lokaciji u Duvaništu. Kuća je sa jedne strane lepljena u nizu, ali se nalazi na uglu dve ulice tako da... više

360.000€ (1 000 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Parcela na putu prema Gornjoj Vrežini

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se parcela veličine 784m2 u blizini podvožnjaka na putu prema Gornjoj Vrežini. Oblik parcele je pravougaon sa frontom oko 35m2 Trenutno... više

25.000€ (31 €/m²)

  • 784m²

Lokal , Pobedina 88 m2 !

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Pobedinoj ulici površine 88 m2. Radi kao kafić. Poseduje dva mokra čvor. Svojina privatna 1/1. Za više informacija javite... više

220.000€ (2 500 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Zona I lokal u prizemlju, 33m2

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor - lokal u prizemlju, površine 33m2, TC Zona I na Bulevaru Nemanjića. Lokal je na izuzetno atraktivnoj lokaciji,... više

54.600€ (1 654 €/m²)

  • 33m²
  • Prizemlje

Zemljište, Donja Toponica, 1626m2

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju šumsko zemljište i voćnjak nadomak sela Donja Toponica kod Niša. U ponudi su dve parcele jedna pored druge, ukupne površine 1626m2.... više

6.000€ (3 €/m²)

  • 1626m²

Ulični lokal, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji u blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta, Obilićevog venca... Pogodan za obavljanje... više

50.000€ (1 666 €/m²)

  • 30m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 2717m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

98.000€ (36 €/m²)

  • 2717m²

Starija kuća sa uličnim lokalom na odličnoj lokaciji, Ž.stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju starija kuća na maloj parceli, sa kvalitetnim lokalom u prizemlju. Lokal je pretežni kvalitet nekretnine, stambeni... više

154.000€ (1 811 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

68.400€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

3.5 Vagres Sity

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom... više

170.000€ (1 717 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 2.sprat

Kuća u centru grada, 68 m2, plac 174 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom,... više

145.000€ (2 132 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje