Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Plac, Kalač brdo

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Kalač Brdu sa prelepim pogledom na grad. Plac je površine 686 m2, gradsko građevinsko zemljište, front sa ulice je 20m.... više

32.000€ (46 €/m²)

  • 686m²

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, 94m2

Gornja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 94m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila.... više

26.000€ (276 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića - Zona 3

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Durlan, lokal, 29 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora... više

44.400€ (1 531 €/m²)

  • 29m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna... više

154.500€ (1 697 €/m²)

  • 91m²
  • Prizemlje

Na prodaju dva placa ukupne površine 2742m2 u blizini Mašinske industrije

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dva placa u blizini Mašinske industrije, ukupna površina je 2742m2, gradsko građevinsko zemljište. Moguć je prilaz kolima, struja... više

70.700€ (25 €/m²)

  • 2742m²

Plac, Gorica 4996m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 4996m2 koju čine četiri manje parcele. Plac je gradsko građevinsko... više

102.934€ (20 €/m²)

  • 4996m²

Plac u Gornjoj Toponici, 1657 m2

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju u Gornjoj Toponici, 1657 m2. Plac se nalazi u blizini restorana Hollywood i pravougaonog je oblika. Građevinsko je zemljište i postoji... više

37.000€ (22 €/m²)

  • 1657m²

Lepa, nova kuća u Gabrovcu, 420 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima... više

230.000€ (547 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Prodaja ulični lokal, Mokranjčeva, 46m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije... više

53.000€ (1 152 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

Stan na Paliluli, 2.0, 63 m2, 4. sprat, lift

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog... više

118.500€ (1 880 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište 1495 m2 Lalinac

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište tj. njiva u blizini sela Lalinac. Površine 1495m2. Pravilnog pravouganog oblika, sa zemljanim pomoćnim putevima... više

6.000€ (4 €/m²)

  • 1495m²