Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Na prodaju plac površine 2637m2 u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 2637m2 u Gabrovcu.. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 4739m2. Ovo je samo... više

14.200€ (5 €/m²)

  • 2637m²

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

118.289€ (1 877 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Trošarina, stan 65.92m2, 2. sprat

Trošarina, Palilula, Niš

121.952€ (1 876 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Plac, Prosek, 14 ari

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju jako lep plac u selu Prosek, 1384m2. U pitanju su 3 spojene parcele, moguća i pojedinačna kupovina. Plac ima priključak za vodu,... više

15.400€ (11 €/m²)

  • 1384m²

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji, 14 ari.

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju plac, gradsko-gradjevisko zemljište u novijem delu Somborskog bulevara. Plac je povrsine 14 ari i nalazi se na raskrsnici budućih... više

220.000€ (156 €/m²)

  • 1408m²

Plac Gabrovac 2830m2 HITNO !!!

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Gabrovcu, u prirodnom ambijentu, bez buke i zagađenja, odličan za izgradnju kuće, vikendice, brvnare, montažnog objekta... više

25.000€ (8 €/m²)

  • 2830m²

Prizemna kuća - Medoševac 83m²

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina... više

93.000€ (1 120 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Ekskluzivna novogradnja u centru 66.72m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu,... više

190.820€ (2 891 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 2/8 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.86m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

139.280€ (2 963 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Kuća u nizu, nas. B.Bjegović, 300 m2, na placu od 209 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova

3.0.Centar, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

110.000€ (1 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Odličan poslovno-stambeni objekat 350m2, plac 593m2, Gabrovački put

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi... više

175.000€ (448 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova