Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Odličan poslovno-stambeni objekat 350m2, plac 593m2, Gabrovački put

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi... više

175.000€ (448 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća Pantelej, 236m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji na Panteleju u Jagodin mali, u neposrednoj blizini škole, vrtića i autobuskog stajališta. Kuća... više

330.400€ (1 400 €/m²)

  • 236m²
  • Prizemlje

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49,1 m2, II sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu... više

101.146€ (2 064 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

73.090€ (1 782 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

128.611€ (2 143 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 4/10 spratova

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 689 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 689 m2 od kojih je 457 m2 predviđeno za izgradnju... više

17.000€ (24 €/m²)

  • 689m²

Trošarina, 2 kuće, Plac 317 m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju dve kuće na placu od 317 m2 u mirnoj ulici na Trošarini. U blizini su osnovna škola, obdanište, marketi, autobuska stajališta...Idealna... više

256.000€ (1 376 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje

Plac Podvinik, 1012m2,

Podvinik, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac na Podviniku, ima direktan ulaz sa asfaltnog puta u širini fronta od 15m dok uz celu dužinu placa od 79m ide lokalni... više

93.000€ (91 €/m²)

  • 1012m²

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 46.16 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

87.705€ (1 906 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

3.0, Stan u kući, Duvaniište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u Duvaništu, u blizini su Ekonomska škola, Stop-Šop,... više

130.000€ (2 031 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Na prodaju troiposobni stan u novoj zgradi, potpuno opremljen sa dvoristem od 1

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju vrhunski troiposobni stan u prizemlju nove zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, trpezarije koja može imati funkciju i... više

200.000€ (2 272 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan u kući 88m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na... više

123.000€ (1 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova