Za upit Novi Sad Adice stan pronađeno 98 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

140.546€ (1 693 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju četvorsoban stan, novogradnja, parking 89, 78m2

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja prostranog četvorosobnog stana površine 89.78m2 u novoj stambenoj zgradi novogradnje iz 2025. godine. Stan se nalazi na... više

166.260€ (1 868 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Adice, Novi Sad

132.561€ (1 699 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Garsonjera u Adicama u prizemlju, odlična lokacij

Adice, Novi Sad

U ponudi je garsonjera na prodaju u Adicama, u prizemlju zgrade, po neverovatnoj ceni ! Ovaj stan se nalazi u mirnom i urbanom delu Novog Sada,... više

43.100€ (1 724 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja UKNJIŽEN 3.5 Stan 95 m² Adice | Gasno Grejanje | Dve Terase | PARKING

Adice, Novi Sad

U ponudi je komforan troiposoban stan površine 95 m² u mirnom delu naselja Adice, idealan za porodičan život i sve koji žele privatnost, niske... više

160.000€ (1 684 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Prodaja jednoiposobnog stana Novi Sad – Adice | Novogradnja 35m2, parking, pr

Adice, Novi Sad

Struktura: Jednoiposoban stan Kvadratura: 35 m2 Lokacija: Adice, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: Prizemlje Uknjiženje: Uknjižen kao... više

67.980€ (1 942 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 145000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100953, Adice, trosoban, 69m2, drugi sprat. CENA 145.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju lep stan sa svim stvarima... više

145.000€ (2 101 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 48000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1096373 Na prodaju garsonjera 27m2 na Adicama koji se knjiži kao garaža. Cena 48.000 + 3% agencijska provizija. Stan se nalazi... više

48.000€ (1 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 63100€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097130 - CENA je 63 100e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Adicama u blizini osnovne škole... više

63.100€ (1 752 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 85000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097741. CENA stana 80 000e + 3% agencijske provizije. Jednoiposoban stan u novijoj gradnji u lepom delu Adica, blizina Dunava.... više

85.000€ (2 361 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 120000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092533- CENA 120.000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Adicama. Svugde iz predsoblja.... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/3 spratova