Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Plac 2100m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 2100m2, poljoprivredno zemljište, izlazi na dva katastarska puta, pravilnog pravougaonog oblika.... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2100m²

Na prodaju parcela pod šumom u Berbatovu, 3724m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju parcela pod šumom 3724m2. Uredno vlasništvo, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš... više

12.200€ (3 €/m²)

  • 3724m²

Plac 2890m2 na Paliluli

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Paliluli površine 2890m2,gradsko gradjevinsko zemiljište. Zemljište izlazi na asfaltni put. Na placu ima vode a ostali priključci... više

240.000€ (83 €/m²)

  • 2890m²

Plac, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju lep plac u Novom Selu (naselje 9.Maj). Plac se nalazi u neposrednoj blizini škole, na nekih 400 metara od puta koji vodi za Merošinu.... više

40.000€ (17 €/m²)

  • 2300m²

Luksuzna porodična kuća, domaćinstvo, 3 ara plac

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje,... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan 86m2, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa... više

113.400€ (1 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.43m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.774€ (1 819 €/m²)

  • Garsonjera
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.60m2... više

98.100€ (2 087 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novogradnja 1.5, 46.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 46.5 m2. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom... više

88.350€ (1 920 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Ekskluzivna ponuda- Luksuzan trosoban stan u samom srcu grada 67m2

Centar, Medijana, Niš

Vrhunski uređen luksuzan trosoban stan površine 67m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade u centru Niša. Odiše elegancijom i pažljivo... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 53 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

109.180€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 45,8 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

94.348€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova