Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Odlična ponuda, plac 1308m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 1308m2. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo... više

7.550€ (5 €/m²)

  • 1308m²

Građevinsko zemljište, Popovac, 815 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Popovcu, 815 m2, 10000e. Parcela je izdvojena od naseljenog dela i najbliži priključak za struju je 500-600m.... više

10.000€ (12 €/m²)

  • 815m²

Plac u Gabrovcu, 3031m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac u ataru sela Gabrovac. Plac je površine 3031m2 i uknjižen je kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravilnog pravougaonog oblika... više

32.000€ (10 €/m²)

  • 3031m²

Poslovni prostor 60m2, u Knjaževačkoj

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se poslovni prostor površine, uknjiženih 48 a realnih oko 60m2 plus oko 20 m2 pod nadstrešnicom. Lokal je pogodan za različite namene.... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

119.680€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • Prizemlje

Odlična kuća 420m2 na placu 576m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična kuća 420m2 na placu od 5,76a. Nalazi se u blizini osnovne škole Kralj Petar Prvi i odlična je za miran porodični život. Kuća... više

392.000€ (933 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Plac, Jelašnički put

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19... više

40.000€ (21 €/m²)

  • 1900m²

4.0, Pantelej, Studenička, Lift

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta...... više

180.000€ (1 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 149m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90.9 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

169.250€ (1 880 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Plac 643m2 sa objektom u izgradnji 360m2

Podvinik, Pantelej, Niš

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljište, na Podviniku, blizu Matejevačkog puta, površine 643m2 sa objektom u izgradnji, u sivoj fazi,... više

74.000€ (115 €/m²)

  • 643m²

Plac, Vinik-Kamenica, 2248 m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 2248 m2. Plac se nalazi pre ulaska u selo Kamenica, oko 500 m od asfaltnog puta, uknjižen kao gradsko građevinsko... više

15.000€ (6 €/m²)

  • 2248m²

Plac, Vinik 2410 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac na Viniku sa desne strane iz pravca Niša sa prelepim pogledom na grad. Na placu je predviđena izgradnja poslovnih objekata... više

210.000€ (87 €/m²)

  • 2410m²