Za upit Nis nekretnine pronađeno 1297 oglasa

Garaža, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju zidana garaža na Panteleju, na odličnoj lokaciji u blizini Osnovne Škole Stefan Nemanja. Garaža je površine... više

14.000€ (736 €/m²)

  • 19m²
  • Prizemlje

Na prodaju trosobni stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

144.200€ (1 948 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/6 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Ekskluzivna ponuda stana, Palilula, III sprat, 216 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem... više

432.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²
  • 3/3 spratova

Prodaje se prostran trosoban stan u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je... više

180.000€ (1 978 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

Odličan dupleks u blizini Doma zdravlja

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog... više

145.000€ (1 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/6 spratova

Porodična kuća, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica,... više

95.000€ (431 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac u Prvoj Kutini, 1045 m2

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Prvoj Kutini, 1045 m2. Nalazi se na uzvišici sa prelepim pogledom i izlazi na asfaltiranu ulicu. Na placu se nalazi započeti... više

15.000€ (14 €/m²)

  • 1045m²

Plac u Proseku, 1601 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Proseku, 1601 m2. Nalazi se sa desne strane magistralnog puta Niš i Dimitrovgrad, u blizini asfaltnog puta. Teren je blago... više

15.000€ (9 €/m²)

  • 1601m²

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine ...

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine 86,67 m2. To je dupleks u nadogradnji na petom spratu bez lifta. Stan je odličnog rasporeda... više

109.300€ (1 270 €/m²)

  • Garsonjera
  • 86m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

Plac za industrijsku namenu

Elektronska, Medijana, Niš

Na prodaju plac od 4014 m2 u industriskoj zoni u blizini Bulevara Nikole Tesle, iza fabrike Nisal. U blizini placa postoji mogućnost za prključak... više

100.000€ (24 €/m²)

  • 4014m²