Za upit Nis nekretnine pronađeno 1297 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 4.5 povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog... više

163.656€ (1 818 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Plac 2944m2, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo par kilometara od grada.... više

180.000€ (61 €/m²)

  • 2944m²

Plac na putu za Bubanj selo, 61,73 ara

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Bubanj selo, površine 61,73 ara. Plac izlazi na asfaltni put, voda i struja na 100 metara, kanalizacija pored placa.... više

70.100€ (11 €/m²)

  • 6173m²

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja, Palilula, Podno-etažno grejanje, Parking, PDV

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na Paliluli, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“ i kompleksa „Novi Niš”. Stan je projektovane površine... više

65.200€ (1 715 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

3.0 Bulevar Nemanjića, Dom Zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta... više

169.000€ (1 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • Prizemlje

Troiposobni stan na I spratu, Park Sv.Save, 78 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju očuvan troiposobni stan, na prvom spratu starije, kvalitetne zgrade, u mirnom, parkovskom okruženju, blizu važnih bulevara,... više

152.000€ (1 948 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/5 spratova

Plac Niška Banja, 1037m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u Niškoj Banji pored asfaltnog puta. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Pogodan za sve delatnosti. Pravougaonog... više

46.350€ (44 €/m²)

  • 1037m²

Na prodaju parcela u Gabrovcu površine 2084m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite... više

3.100€ (1 €/m²)

  • 2084m²

Stan-duplex 95m2 sa garažom 13m2, Cvijićeva

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u širem centru, u blizini Doma zdravlja. Uknjižena povšina stana je prvi nivo, prizemlje. 44,78m2 i njega čine veliki dnevni... više

260.000€ (2 736 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 54.44m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji,... više

119.768€ (2 217 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/4 spratova