Za upit Nis nekretnine pronađeno 1297 oglasa

Plac, Novo selo 1323m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom selu površine 1323m2 sa nedovršenom vikend kućom 29m2, kojoj je potrebna adaptacija. Ima mogućnost priključka na vodu... više

21.350€ (16 €/m²)

  • 1323m²

Na prodaju zemljište 3245m2, Novo selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom Selu, Naselje Deveti maj, površine 3245m2 tj. 32,45 ari. Nalazi se u blizini asfaltnog puta. Vodi se kao poljoprivredno... više

65.000€ (20 €/m²)

  • 3245m²

Plac, Belotinac, 506m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim... više

9.000€ (17 €/m²)

  • 506m²

Plac, Gorica,12.820m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 12.820m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene za... više

264.120€ (20 €/m²)

  • 12820m²

Plac u Niškoj Banji, Železnička ulica, pored asvalta, 3.669 m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište, za poslovnu namenu, pravougaonog oblika ukupne površine 3.669 m2 sa izlaskom... više

68.600€ (18 €/m²)

  • 3669m²

Prodaje se parcela 1ha i 12ari , u blizi Čamurliskog puta

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela velike površine 11232m2, nalazi se u blizini Čamurliskog puta. Sa svih strana parcela ima prilazne puteve pa je moguće raditi... više

105.000€ (9 €/m²)

  • 11232m²

Stan BULEVAR NEMANJIĆA

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski... više

72.000€ (1 440 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 6/6 spratova

PLAC, PALILULA, 17ari, POVOLJNO

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, između Kovanlučke i Belopalanačke ulice. Vrlo lepa lokacija sa panoramskim pogledom na grad. VRLO POVOLJNO! Plac... više

15.000€ (8 €/m²)

  • 1718m²

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.... više

158.190€ (1 777 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

201.110€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 5/7 spratova