Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 898 oglasa

Kuća, Sićevo

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća na lepoj lokaciji sa prelepim pogledom. Kuća se nalazi u Sićevu u blizini Kafane Mali Vikend. Kuća se... više

105.000€ (420 €/m²)

  • 250m²
  • 2.sprat

Plac, Donje Međurovo, 11,81ar

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Međurovu, kod Niša. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine... više

51.500€ (43 €/m²)

  • 1181m²

Na prodaju parcela - šumsko zemljište, veoma blizu magistralnog puta u

Sićevo, Niška banja, Niš

Na ponudi je parcela na odličnoj lokaciji i blizu magistralnog puta u Sićevu, površine 2.071 m2, koja prenamenom, može biti... više

17.000€ (8 €/m²)

  • 2071m²

Odličan plac kod vikend naselja Donji Matejevac, 23 ara

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac za gradnju, na nekoliko km od Niša, u izuzetnom prirodnom okruženju, blizu vikend naselja Donji Matejevac, na putu... više

115.350€ (50 €/m²)

  • 2307m²

Plac u industrijskoj zoni sa Informacijom o lokaciji, Čamurlijski put, 8189m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. U blizini su priključci za struju i vodu, pored placa... više

982.680€ (120 €/m²)

  • 8189m²

Na prodaju plac 4091 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini hotela Nais. Ukupna površina placa je 4091m2. Velika parcela pogodna za neku proizvodnju, skladista,i sl.... više

41.000€ (10 €/m²)

  • 4091m²

KUĆA NA BUBNJU, kod hotela Tami Residence, dvorište 118m2, 186m2

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se polovina porodične kuće na Bubnju, u blizini hotela Tami Residence. Površine 186m2 + garaža i pomoćna prostorija od 51m2. Na placu... više

227.000€ (957 €/m²)

  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dve kuće u zajedničkom dvorištu, Kičevo, 300 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija... više

200.000€ (645 €/m²)

  • 310m²
  • Prizemlje

Prodaje se parcela 1ha i 12ari , u blizi Čamurliskog puta

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela velike površine 11232m2, nalazi se u blizini Čamurliskog puta. Sa svih strana parcela ima prilazne puteve pa je moguće raditi... više

105.000€ (9 €/m²)

  • 11232m²

Prelep troiposoban stan na top lokaciji -kod Narodnog pozorišta, 78m2, 5.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično... više

150.000€ (1 923 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

Plac, Suvi Do, 2720 m2

Suvi do, Palilula, Niš

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi... više

50.000€ (18 €/m²)

  • 2720m²

Kuća sa dve zasebne stambene jedinice, 400m2 na 12 ari placa, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji u naselju Gabrovac, 400m2, na 12 ari placa. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice ili dve lepljene kuće gde svaku... više

100.000€ (250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje