Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 898 oglasa

Poslovni prostor 3.0 u centru Niša, 68m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom... više

150.000€ (2 205 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

119.680€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • Prizemlje

Lokal 46m2, na Obilićevom Vencu

Šojka, Medijana, Niš

Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti.... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

Plac 3069m2, Pasi Poljana

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani. Plac je površine 3069m2, sastoji se od tri parcele koje izlaze na poljski put. Plac je poljoprivredno zemiljište.... više

16.500€ (5 €/m²)

  • 3069m²

Kuća, Domaćinstvo, 22 ara plac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju kuca na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, na samo par kilometara od grada. Kuća je uvučena nekih 350 metara od asfalta... više

206.000€ (2 060 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 4310m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

156.000€ (36 €/m²)

  • 4310m²

Na prodaju plac 2649m2 - Bulevar Nikole Tesle

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac, gradsko gradjevinsko zemljište površine 2649m2 blizu nove lokacije za autobusku stanicu. Plac se nalazi na glavnom putu, na... više

820.000€ (309 €/m²)

  • 2649m²

Na prodaju parcela Gabrovac površine 6886m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, vrsta zemljišta - šumsko, površine 6886m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 1199 m2. Privatna svojina... više

7.900€ (1 €/m²)

  • 6886m²

Na prodaju plac u Grabrovcu površine 4739m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 4739m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 2637m2. Privatna svojina... više

48.900€ (10 €/m²)

  • 4739m²

Plac na putu za Bubanj selo, 61,73 ara

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Bubanj selo, površine 61,73 ara. Plac izlazi na asfaltni put, voda i struja na 100 metara, kanalizacija pored placa.... više

70.100€ (11 €/m²)

  • 6173m²

Na prodaju plac Vizantijski bulevar 1420m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Vizantijskom bulevaru u blizini restorana “Švajcarija” površine 1420m2. Gradsko gradjevinsko zemljište, privatna svojina... više

450.000€ (316 €/m²)

  • 1420m²

Plac 2890m2 na Paliluli

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Paliluli površine 2890m2,gradsko gradjevinsko zemiljište. Zemljište izlazi na asfaltni put. Na placu ima vode a ostali priključci... više

240.000€ (83 €/m²)

  • 2890m²