Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 938 oglasa

Plac Vinik, 1714m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac na Viniku, na sjajnoj lokaciji, pored glavnog puta. Plac je površine 1714m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Reč... više

210.000€ (122 €/m²)

  • 1714m²

Parcela na samoj Nišavi, 300m2, Prosek

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju udeo u parceli u Proseku, 300 m2. Nalazi se na samoj reci i pogodan je za izgradnju ugostiteljskog objekta ili vikendice. Uknjižen... više

17.000€ (56 €/m²)

  • 300m²

Jednosoban stan, 40 m2, na prestižnoj lokaciji

Medicinski fakultet, Medijana, Niš

Stan se nalazi u zgradi na uglu Dragiše Cvetkovića i Sremske ulice, odmah uz park Svetog Save i bulevarske pijace. Svetao. Dvostrano orijentisan... više

57.000€ (1 425 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/6 spratova

Sjajna ponuda kod Čaira!

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, Gradska bolnica, prodaje se odličan 1.5 stan, 36m2, na 13. spratu od 13. u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

82.400€ (2 288 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 13/13 spratova

Prodajem Kuću u blizini centra

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena... više

160.000€ (533 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju lokal u Obrenovićevoj ulici u podzemnom prolazu

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u centru u Obrenovićevoj ulici u podzemnom prolazu, namenjen za više delatnosti, idealan za izdavanje. Površine je 8m2, uknjižen,... više

29.000€ (3 625 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Kuća , Medoševac, 375 m2, eg

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp.... više

190.000€ (506 €/m²)

  • 375m²
  • 1/1 spratova

Plac, Niška banja 3727m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, u blizini teniskih terena. Nalazi se u naseljenom delu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene... više

751.000€ (201 €/m²)

  • 3727m²

Odličan lokal, 15m2, strogi centar, Obrenovićeva, novi podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u Obrenovićevoj ulici u novom podzemnom prolazu, ispod nivoa tržnog centra Forum, na prometnom mestu.... više

66.300€ (4 420 €/m²)

  • 15m²
  • Prizemlje

Plac na Paliluli, 1551 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, 1551 m2. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se u višem delu Palilule odakle se pruža lep pogled na grad. Po... više

16.000€ (10 €/m²)

  • 1551m²

Odlična ponuda, plac 3,81ar, Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac u naselju Šljaka. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

31.000€ (81 €/m²)

  • 381m²

Kuća, 600 m2, 8 ari plac, Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić.... više

360.000€ (600 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/3 spratova