Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 932 oglasa

Na prodaju stan u Durlanu, 40m2 + terasa 45m2. Odlična lokacija

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja.... više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Kuća u centru grada, 68 m2, plac 174 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom,... više

145.000€ (2 132 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor 189m2, Knjaževačka

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju poslovni prostor 189m2, u Knjaževačkoj ulici. Poslovni prostor se nalazi na prvom spratu poslovno-stambenog objekta. Sastoji se od... više

331.260€ (1 752 €/m²)

  • 189m²
  • Prizemlje/1 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Vikendica, Donji Matejevac, 24 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa vikendica , smeštena u mirnom i zelenom delu Donjeg Matejevca, opština Pantalej, udaljena od asfaltnog puta oko 600m. Idealna... više

19.000€ (791 €/m²)

  • 24m²
  • Prizemlje

Kuća sa placem Gornje Međurovo

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća novije gradnje u Gornjem Međurovu. Kuća se nalazi na placu od 24 ara. Idealna investicija za one koji žele da pobegnu od gradske... više

162.000€ (595 €/m²)

  • 272m²
  • Prizemlje

Novogradnja 2.5, 59 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 59 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

112.100€ (1 900 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/4 spratova

3.0, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju veliki trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Durlanske pijace,... više

144.200€ (1 567 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Novogradnja u blizini Rode, 4.5, 115 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 115 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

253.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan 64m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan 64m2, trenutno u funkciji dvoiposobnog stana u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu starogradnje,... više

114.500€ (1 789 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/5 spratova

Lokal, podzemni prolaz, 21m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski lokal u novom podzemnom prolazu, na odličnoj lokaciji. Lokal trenutno nije izdat zbog prodaje ali je u funkciji, ne... više

28.000€ (1 333 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

Garaža, 11m2, Dom zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade.... više

23.000€ (2 090 €/m²)

  • 11m²
  • Prizemlje