Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 932 oglasa

14ha u komadu, Lalinac, Niš

Lalinac, Palilula, Niš

14 HA U KOMADU - LALINAC - DIREKTNO UZ JUŽNU MORAVU - INVESTICIONI POTENCIJAL Na prodaju 14 hektara poljoprivrednog zemljišta u jednom komadu,... više

400.000€ (2 €/m²)

  • 137000m²

Porodična kuća 100m2, naselje Nikola Tesla, Niš.

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke. Sagrađena... više

155.000€ (1 550 €/m²)

  • 100m²
  • 1/1 spratova

2.5, Centar, Kej

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom... više

113.500€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 7/7 spratova

Plac, Blizina Yure

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju plac u blizini Yure, uknjižene površine 1079 m2, vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljište, nema asfaltiran prilaz do placa. Pravougaonog... više

15.000€ (13 €/m²)

  • 1079m²

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, 94m2

Gornja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 94m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila.... više

26.000€ (276 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

3.0, Mašinska Industrija, Apelacioni Sud

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog... više

82.500€ (1 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića - Zona 3

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Durlan, lokal, 29 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora... više

44.400€ (1 531 €/m²)

  • 29m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna... više

154.500€ (1 697 €/m²)

  • 91m²
  • Prizemlje

Plac na prodaju, 1903 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 1903 m2 na Gabrovackom putu u blizini restorana Bolji Zivot, ograđen žičanom ogradom sa kapijom, plac ima izvedenu struju,... više

62.000€ (32 €/m²)

  • 1903m²

Na prodaju dva placa ukupne površine 2742m2 u blizini Mašinske industrije

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dva placa u blizini Mašinske industrije, ukupna površina je 2742m2, gradsko građevinsko zemljište. Moguć je prilaz kolima, struja... više

70.700€ (25 €/m²)

  • 2742m²

Lokal, blizu Čaira

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u blizini Čaira i kliničkog centra, odličan za izdavanje. Nalazi se u novogradnji, u prizemlju, bez ulaganja, inače... više

298.000€ (1 763 €/m²)

  • 169m²
  • Prizemlje/5 spratova