Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100904 CENA 180000 + provizija 3%. Oglašavamo na prodaju komforan, četvorosoban stan, u izvornom stanju, na Bulevaru Oslobođenja.... više

180.000€ (2 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 3/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

U neposrednoj blizini Betanije, lep i prostran dupleks stan gde u ceni stana vam sleduje i garaža od 17 m2+++Agencijska oznaka stana 1101378,... više

240.000€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 3/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 174000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101011. CENA stana 174 000e + 3% agencijske provizije. NOV - odmah useljiv odličan stan sa mogućnošću kupovine GARAŽE u... više

174.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 648900€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100977. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Uz ovu ponudu ide i garažno mesto. Jedinstveno na tržištu. Pristupate... više

648.900€ (3 344 €/m²)

  • 5 soba
  • 194m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 291000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100898 CENA sa nameštajem. : 291.000 e + provizija agencije od 3 % . Uknjižen četvorosoban stan na Grbavici blizu Bulevara... više

291.000€ (2 530 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251600€

Centar, Novi Sad

Stan bez ulaganja, odmah useljiv u dva nivoa, sa izuzetnim terasama... Agencijska oznaka stana 1100090, cena stana je 244.200e .000e + 3 % agencijske... više

251.600€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099791 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 249000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100689,CENA STANA JE 249000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog... više

249.000€ (3 952 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 340000€

Centar, Novi Sad

Savršen primer kako prelepi salonski stan može postati još lepši u modernom duhu. Stanu kome ni najveći detaljisti neće moći naći ni jednu manu.... više

340.000€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 154400€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099692 - CENA 154.400e plus agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji iz dnevnog... više

154.400€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 8/9 spratova