Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Telep, Novi Sad

Telep, uknjizen stan. Agencijska oznaka stana 1102337. Cena stana 65.000eu +3% agencijske provizije. Klasican jdnosoban stan sa kosinama. Mogucnost... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Klasičan dvosoban, 59m2, NOVO NASELJE.Agencijska oznaka 1102396. CENA stana 145 000e + 3% agencijske provizije. NOVO NASELJE, porodičan stan,... više

145.000€ (2 457 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 155000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102261 . CENA 155.000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen 1/1. Četvorosoban stan na Adicama od 95m2. Pozicioniran na... više

155.000€ (1 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 180000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102282 - CENA 180000 + 3% agencijska provizija. Nameštaj u ceni. Uknjižen dvoiposoban stan blizu sajma. Stan je svetao... više

180.000€ (2 168 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/7 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 80000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1101993 - Uknjižen jednosoban stan blizu Železničke stanice i Bulevara. Stan poseduje sobu, izdvojenu kuhinju sa trpezarijom... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 175000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101650 Cena sa nameštajem i tehnikom 175000 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju kompletno namešten stan od 73 m2... više

175.000€ (2 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 58200€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka-1101853 CENA 58,200 e +3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno nameštena garsonjera u neposrednoj blizini Železničke... više

58.200€ (3 637 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 187000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101857 CENA: 187.000e + provizija agencije od 3% Na prodaju izuzetno očuvan i pažljivo održavan trosoban stan, smešten... više

187.000€ (2 791 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Garsonjera PETROVARADIN, 65000€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101200 Na prodaju uknjižena suterenska garsonjera u Petrovaradinu. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA. Idealna kako za život,... više

65.000€ (2 241 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 350000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100594 -CENA je 350000 + 3% agenijska poizija. Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate... više

350.000€ (2 991 €/m²)

  • 4 soba
  • 117m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100932 - CENA 450000 + 3 % provizija agencije. Uknjižen trosoban komforan stan u samom centru, pešačka zona. Stan je neobičnog... više

450.000€ (3 358 €/m²)

  • 3 soba
  • 134m²
  • 3/4 spratova