Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Prodaja nameštenog trosobnog stana 99m2 – Stari Grad, Novi Sad, odlična lok

Stari Grad, Novi Sad

Na prodaju je kompletno namešten trosoban stan od 99m2 u Starom Gradu u Novi Sad, u ulici Laze Kostića, na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih... više

321.205€ (3 244 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Prodaja trosobnog stana na Keju - 85m2

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum... više

306.000€ (3 600 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2/12 spratova

Na prodaju superluksuzna kuća na Popovici, 402m2

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Na prodaju superluksuzna vila na ekskluzivnoj lokaciji, na kraju glavnog puta za Popovicu, na nadmorskoj visini od 320 m, u neposrednoj blizini... više

1.581.000€ (3 932 €/m²)

  • 402m²
  • /1 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

40.669€ (1 768 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/2 spratova

NA PRODAJU STAN – Bulevar Jaše Tomića, Novi Sad | 56 m² + dve terase | Cen

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi... više

134.000€ (2 392 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Čenej - Žarka Zrenjanina, 244m2

Čenej, Novi Sad

Novi Sad, Čenej - Žarka Zrenjanina kuća, 244m2, tri terase, Po+PR+Ptk, EG na gas, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 7.93a U ponudi... više

230.000€ (942 €/m²)

  • 244m²
  • Prizemlje/1 spratova

PLAC NOVI SAD, 175100€

Adice, Novi Sad

Adice, plac za gradnju u centralnom delu +++ Agencijska oznaka nekretnine 7089875 , Novi Sad, Adice. Prodaje se plac pogodan za gradnju urbane... više

175.100€ (336 €/m²)

  • 520m²

PLAC LEDINCI, 409000€

Novi Ledinci, Novi Sad

Agencijska oznaka - 7089508 Poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni,. Postoji mogućnost kupovine placa ili više njih pošto je površina... više

409.000€ (41 €/m²)

  • 9928m²

Dvosobna kuća PETROVARADIN, 150000€

Karagaca, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091568, Petrovaradin, Karagača.CENA 150000+ agencijska provizija 3%.Na prodaju moderna vikendica koja osvaja na prvi pogled..Skrivena... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 60m²

Petosobna kuća NOVI SAD, 442900€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089571 - Uknjižena porodična kuća sa garažom u blizini Futoškog puta, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Veoma kvalitetno... više

442.900€ (1 800 €/m²)

  • 246m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 110000€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102561, cena nekretnine je 110.000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Satelit, 50 m2, dvosoban, treći sprat. Dvosobna... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 88400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više

88.400€ (3 048 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 4/5 spratova