Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

88.740€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/6 spratova

Petrovaradin odlična lokacija, 105m2

Petrovaradin, Novi Sad

Na prodaju uknjižena kuća Novi Sad – Petrovaradin odmah useljiva, sa odličnim rasporedom prostorija i svim priključcima. Kuća se nalazi na odličnoj... više

211.665€ (2 015 €/m²)

  • 105m²
  • .sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

135.960€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Podbara, Novi Sad

152.955€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102447 – Cena 160.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u Adicama. Stan se nalazi na... više

155.000€ (1 987 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135470€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102582, cena nekretnine 138,450eu + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Adice, troiposoban, 71m2, prvi sprat. Nov, neuseljavan... više

135.470€ (1 908 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 195000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102171 - CENA 195000 + 3% agencijska provizija . Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom , kuhinja sa prirodnom ventilacijom,... više

195.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 5/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 91000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Odličan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom - Agencijska oznaka stana - 1102360 - Uknjižen jednosoban stan, 34m2, Novo Naselje.... više

91.000€ (2 676 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 149000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 156.000 eu +3% agencijske... više

149.000€ (2 709 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 125000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102057 - Cena je 125 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan u polusuterenu, u blizinini Futoške pijace... više

125.000€ (2 314 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 210000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101926 - CENA 210.000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA, Prodaje se trosoban , kompletno renoviran i namešten stan u najlepšem delu... više

210.000€ (3 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Salajka, Novi Sad

Nov, uknjizen, neuseljavan dvoiposoban stan SALAJKA Agencijska oznaka 1101570. CENA: 190.000e + agencijska provizija 3%. Dvorisno orijentisan.... više

190.000€ (2 878 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova