Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101536 - CENA je 140 000 plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Novoj Detelinari. Stan se sastoji... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/7 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 285000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101363 CENA 285.000e +3% agencijske provizije. Prodaje se uknjižen petosoban duplex na Podbari. Stan se sastoji iz prostranog... više

285.000€ (2 209 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 160000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101368. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. U cenu je takođe uračunat i ugradni nameštaj. Uknjižen 1/1. Prednost... više

160.000€ (3 265 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 97350€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101422, cena nekretnine je 97.350E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad Telep, 33 m2, garsonjera, prvi sprat. Fantastična... više

97.350€ (2 950 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana je 1100624 CENA 180000e + agencijska provizija od 3%. Trosoban stan na Novom Naselju u mirnom delu grada na petom spratu... više

190.000€ (2 714 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 381000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100426, CENA 381.000e + 3% agencijska provizija. Novi Sad, Centar, 127 m2, četvorosoban, treći sprat, ne i poslednji.... više

381.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100664, cena stana je 151.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar, 57 m2, dvoiposoban, šesti sprat ( ne i... više

150.000€ (2 631 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 6/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

Centar, Novi Sad

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga... više

170.000€ (2 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 154100€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100272 CENA 154.100e + 3% agencijska provizija. Prodaje se trosoban stan u Petrovaradinu, SA PDV-om u ceni, POTPUNO NOVA... više

154.100€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Telep, Novi Sad

Telep, troiposoban , novija zgrada.CENA 180.000 + agencijska provizija od 3%. Agencijska oznaka stana 1099950 , Novi Sad, Telep . Troiposoban... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/5 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 199000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099560 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN četvoroiposoban stan na Adicama u... više

199.000€ (2 261 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 88m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 248000€

Liman 1, Novi Sad

Porodična nekretnina. Agenjska oznaka stana 1100051, cena stana je 248000e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Liman 1, 77 m2, trosoban, visoko... više

248.000€ (3 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/5 spratova