Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001207

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

209.100€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Dvosoban stan 44m², novogradnja, Square Garden, Avijacija, Novi Sad

Avijatičarsko naselje, Novi Sad

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

162.000€ (2 219 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Poslovni kompleks 1.137 m² Partizanska | Magacin | Kancelarije | Lift | Invest

Salajka, Novi Sad

U ponudi je funkcionalan poslovni kompleks ukupne površine 1.137 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u Partizanskoj ulici, u blizini raskrsnice... više

2.340.000€ (2 058 €/m²)

  • 1137m²
  • .sprat

Poslovna zgrada 464 m² Telep | 3 nivoa | 16 parking mesta | Podno grejanje | I

Telep, Novi Sad

U ponudi je moderna poslovna zgrada površine 464 m² na Telepu. Ovaj savremeni poslovni objekat predstavlja odličnu priliku za kompanije koje... više

1.120.000€ (2 413 €/m²)

  • 464m²
  • .sprat

Prodaje se jednoiposoban stan Novi Sad, nov kompletno opremljen - 36m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji, idealnog za život ili kao investicija. Stan se nalazi... više

128.880€ (3 580 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Na prodaju 3etažna kuća na Veterničkoj rampi, 250m2

Veternička rampa, Novi Sad

Na prodaju nova kuća u izgradnji, vrhunskog kvaliteta, energetski visoko efikasna i projektovana za moderan i komforan način života. Postoji... više

305.999€ (1 223 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Prodaja jednoiposobnog stana 41 m² – Rotkvarija, Novi Sad – visoko prizeml

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Rotkvarija, ukupne površine 41 m², smeštenog na visokom... više

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

43.337€ (1 733 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Potpuno namešten jednosoban stan 37m2 u novogradn

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan jednosoban stan (1.5 soban) površine 37 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj potpuno namešten... više

122.364€ (3 307 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 4.sprat

Prodaja garsonjere Novi Sad – Telep, 29m2, terasa sa ostavom, gasno grejanje,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju je garsonjera u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Telep, u neposrednoj blizini nasipa i šetališta Šordoš.... više

84.460€ (2 912 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • 1/3 spratova

Prodaja Jednoiposobnog Stana Kraljev Park – Rotkvarija | 45 m² | Terasa | Li

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 45 m² u modernom kompleksu Kraljev Park, na odličnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan... više

151.500€ (3 366 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7.sprat