Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 184000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099912 CENA 184.000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban dupleks na drugom spratu manjeg stambenog objekta, bez lifta.... više

184.000€ (2 090 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/3 spratova

Garsonjera PETROVARADIN, 80000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100056. Cena stana 80.000 eur + 3% agencijske provizije. Na prodaju garsonjera KOMPLET NAMEŠTENA u Petrovaradinu, u neposrednoj... više

80.000€ (3 076 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 2/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099711. CENA 190.000e + agencijska provizija od 3%. Odlična lokacija, blizina detelinarske pijace, parking obezbeđen za stanare... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 133900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092872 - Uknjižen trosoban dupleks u zgradi iz 2011. godine u centru Petrovaradina. Donja etaža stana se sastoji od velikog... više

133.900€ (1 969 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097686. CENA stana 140 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se skroz namešten, bez dodatnih ulaganja sa numerisanim parking... više

140.000€ (2 692 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama na mirnoj lokaciji, sa mogućnošću

Adice, Novi Sad

U ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama, kako za stanovanje tako i kao sigurnu investiciju za buduće izdavanje. Stan se nalazi... više

75.396€ (1 933 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Veternik - Uknjižene dve kuće na placu ID#3000057

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih... više

206.000€ (958 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Socijalno - Garžno parking mesto ID#9000106

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Lukijana Mušickog. Garažno parking mesto veličine 16m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana... više

25.800€ (1 612 €/m²)

  • 16m²

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan + krovna terasa 80m2 ID#1001088

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu sa privatnim dovorištem za stanare. Izdvajamo... više

148.320€ (1 901 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001150

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole i više... više

180.200€ (2 252 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar (Kej) - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001164

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Kompletno renovirana uknjižena garsonjera na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna... više

92.700€ (4 414 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat